Atrakcje

Atrakcje

Złote Piaski to niewątpliwie najdroższy i zarazem najbardziej znany kurort w całej Bułgarii. To idealne miejsce zarówno dla osób młodych, jak i rodzin z dziećmi, bowiem nie brak tu atrakcji, a piaszczyste plaże i wspaniała pogoda pozwalają na prawdziwy relaks. To także raj dla tych, którzy kochają życie nocne, znajdziemy tu dyskoteki, puby oraz knajpki czynne do samego rana.

Złote Piaski – atrakcje dla najmłodszych i aktywnych

Na dzieci czeka tu chociażby taka atrakcja jak słynny park wodny Aquapolis. Znajdują się tu liczne zjeżdżalnie, fontanny i baseny, które sprawiają, że pobyt w tym miejscu to prawdziwa radość nie tylko dla najmłodszych. Bilet kosztuje tu 30 lw dla dorosłych, a dla dzieci poniżej 120 cm wzrostu 12 lw, dla pociech poniżej 90 cm wejście jest zaś bezpłatne.

Złote Piaski to także idealne miejsce dla aktywnych, ponieważ można tu uprawiać różnorakie sporty wodne takie jak windsurfing, wyścigi motorówek, narty i skutery wodne czy przejażdżki wodnymi rowerkami. Warto także spróbować lotów spadochronem czy wybrać się na wycieczkę statkiem. Znajdzie się coś także dla tych, którzy wolą bardziej ekstremalne doznania, takie jak chociażby skoki na bungee. Odpocząć zaś warto w jednym z centrów SPA czy po prostu ciesząc się słońcem na pięknej plaży.

Gdzie poimprezować w Złotych Piaskach?

W dyskotekach w Złotych Piaskach można bawić się pośród różnorodnej muzyki. Wśród najbardziej znanych lokali warto wymienić chociażby Bonkers Disco, Arrogance Club, Papaya czy Roxy. W czasie przeglądania ofert warto zwrócić uwagę, czy wejściówki zostały wliczone w cenę wyjazdu, bowiem czasem tak się zdarza.